Prosinec 2011

Pozastavení + situace v nadcházející době

29. prosince 2011 v 23:04 | Mika |  DŮLEŽITÉ!!!
Duše Miky: POZASTAVENÍ?!! Zbláznila ses?!
Mika: Hele, pro mě to taky není lehký!
Duše: Ale proč? Vždyť, vždyť....
Mika: Vždyť nic! Ty sis vážně nevšimla, že poslední dobou naše aktivita rapidně klesá?! Nemáme s Kuroi poslední dobou moc času a ani ho mít teď nebudeme! Proto musím blog na nějakou dobu pozastavit! *povzdychne si* A nedívej se na mě tak! Stejně s tím nic neuděláš!
Duše: Já jsem ty! Akorát jsem uvnitř! Takže to co chci já, chceš vlastně ty! *nafoukne uraženě tváře*
Mika: Jako bych to nevěděla! *povzdychne si znovu*
Mozek Miky (bože, vážně si dělám takové iluze? :D ): Hele, vem si to tak. Blog sice pozastavíš, ale když se pak budeš vracet, vlastně budete vracet...tak se na blogování budeš těšit, až zešílíš *usměje se na ni povzbudivě* - pozn. pokud se teda mozek umí smát :D
Mika: Máš pravdu, ale stejně mě mrzí, že ho musíme pozastavit až do poloviny března....

Kuroiny vánoční svátky :D + omluvenka

28. prosince 2011 v 13:31 | Kuroi-chan |  RUBISH, aneb co se jinam nevlezlo
ZLATÍČKA MOJE... já se vám moooc omlouvám za svou neaktivitu. potrvá nejspíš až do ledna... nevim jestli do konce ledna, ale dřív jak v 2. polovině měsíce se tu neukážu. Samozdřejmě že kuknu co je nového, oběhnu SBčka, ale články s největší pravděpodobností nebudou. Tedy aspon z mé strany. Teď aktivita záleží hlavně na Mice (hahá! sem ti to zavařila, co?! :D) mám takový dojem že puberta se mnou mlátí o zem a je to vážně k nevydržení :D snad se co nejdřív umoudřím :D. Tyto Vánoce byli... ehm jak to říct slušně...HOOOODNĚ divoký. Nejdřív - den před Vánoci - měl kamarád oslavu 18náctin. Fujky fujky stydím se za sebe :D Na štědrý večer k nám přijela ségra a já byla jakási nevrlá a všem, kdo se ke mě přiblížil na dva metry, byl vystaven silnému negativnímu poli a hrozbou překousnutím vejpůl... Není vaše chyba že tuhle větu možná nepochopíte. Začala sem se vyžívat ve složitostech :D Následující den jsme jeli k babči na rodinnou oslavu. A tam to bylo taky bezvadný. Na konci článku najdete pár perliček abyste neřekli ;). Na druhý svátek vánoční sme strávili u druhé babičky. Tam to už nebyloo tak zábavné, protože chyběl alkohol, ale aspoň měla počítač..... :D Ted přemýšlím co sem vlastně dělala včera... ala to není důležité. Další novinka... našla sem docela velké zalíbení v Punku.... :( jenom doufám že DNB a Dubstep nepřestanu poslouchat, to by mě asi mrzelo... :D Teď musím ve škole zabrat abych měla samí 1, jinak bych se asi fakt naštvala.... a to jako fakt naštvala. A věřte že potencionálně-nasranou-Kuroi byste potkat nechtěli :D Zlověstná aura by vás pohltila než byste řekli švec. A teď moje slibované perličky.

Okolo 5. hodiny.
Mama rožla světlo, aby sme tam neseděli v přítmí a všechny nás to oslnilo.
Tata: *vlezl si pod stůl a křičí* podejte mi sluneční brýle! Honem!
Mama: *zhasla*
Tata: *leze na stůl a odšrubovává žárovku a výtězoslavně praví* Tak a máte po prdeli.

jedeme domů autem, mama řídí, tata je docela dost mimo a fut se sere máti do řízení. Troubí, Pouští ostřikovače, stěrače, rádio, křičí se se k němu ty svodidla nějak divně přibližujou.... pak zatroubil a nadal mamě proč troubí starostovi před barákem.. trošku si to nepobrala ale nevadí, já sem se smála a to je hlavní :D

Tata nás fotil jako společnou fotku a nějak mu to nešlo zmáčknout.
Tata: no taaak! kurva mě se chce na záchod. Tak foť! Já už to nevydržím! Už to pouštííím! *blik* KONEČNĚ!!! *utíká na záchod*

Veselé Vánoce!!! ;)

24. prosince 2011 v 18:00 | Mika |  RUBISH, aneb co se jinam nevlezlo
PŘEDNASTAVENO
Přeji všem Veselé Vánoce! Já v tuhle dobu jsem nejspíš doma a chystám jednohubky nebo čekám s taťkou a se sestrou na mamku, která má teprve přijet z práce :)
I přes to vám všem přeji příjemné prožití svátků a Štědrého večera! Taky hodně dárků pod stromečkem a...šak to znáte ;) :)


Vánoce, Vánoce a já nestíhám!! :D :/

12. prosince 2011 v 10:07 | Mika |  RUBISH, aneb co se jinam nevlezlo
Už jsme tu dlouho nebyly, co? :D :(
Omlouvám se, ale nějak nestíhám. Valí se na mě škola, nakupování dárků a...šak to znáte :)
Teď mám nějak do 19.prosince udělat esej, referát z povinné četby (ten už skoro mám, díkybohu :D ) a Kuroi to má stejně, akorát s tím rozdílem, že ona tu esej už má, vrrr... :D :D
Takže se pokusím něco přidat, ale nic neslibuju :)
Kdybysme to nestihli, tak VESELÉ VÁNOCE!!! :D ;)


Já a elektronika....my se nepotkaly :D :/

4. prosince 2011 v 19:43 | Mika |  RUBISH, aneb co se jinam nevlezlo
Takže, vezmu to pomalu......a víte co??? Ne! Prostě a jednoduše se mi POKAZIL notebook. Předevčírem mi normálně šel a včera najednou....nic! Hej lidi, jestli jsem si tam já kráva stáhla nějakej po*ranej vir, tak spáchám sebevraždu! Ale to nejlepší na konec.
Strejda si pro něj přišel a řekl mi, že ho vezme do opravny. Stejně by tam prý měl cestu s tím svým počítačem, takže mu to nevadí. Ale řekl mi, že je silně možný, že pokud se s ním něco stane, tak ten chlap v opravně nebude schopnej všechno zachránit. Já sem s něčím takovým počítala, fakt, ale slyšet to...to je o MNOHEM horší!!!
A taky musím sehnat někde peníze na opravu, je to můj notebook, takže mám zodpovědnost.
Zatím ahoj :)
Zdraví vaše zdrcená a naštvaná Mika.


Zabijácká hláška

2. prosince 2011 v 13:11 Kouzelná rubrika "ÚSMĚVŮ"
pročítám si moderaci na Jarmark
Já: mamo divej, tady mám napsaný:
L:Krava žrala travu
M: Co to říkáš?
L: ale, trénuju frančouštinu
Máti: to je dobrý! To musíš říkat s přízvukem! Jaky kdybys byla nějakej teplej bratr!


KOUSEK MODERACE:
M: Jé, Lucko, to je něco pro nás, dívej na ty vyšňořené šviháky.
L: Ale, vždyť mají vedle sebe nějaké buchty.
M: A na kufrech nápis USA!
L: A v kufrech možná i koně……..