Srpen 2011

Další hlášky xD

31. srpna 2011 v 21:06 | Kuroi |  Kouzelná rubrika "ÚSMĚVŮ"
To se jednou zase kamarád zhulil jak pes a někdo a furt mu někdo psal SMSky.

Zao: To ti zase píše Helena?
Bláža: Ne. To je od někoho jinýho.
Zao: Od Haluzíka?
Bláža: Ne, jazyk mám suchej.

.......další SMS...........
Bláža: Si snad dělá srandu?!
Zao: Co? Kdo tě zas otravuje?
Bláža: Strýček od Makové panenky.

a pak jsme plánovali budoucnot... vyšlo z toho nakonec to, že všechny zotročíme, budeme jediní, co budou pěstovat gajnju, tak se staneme nejbohatšími na světě a budeme každýmu, kdo bude hodnej dávat rohlík. Já bych prej dostala dokonce aji 4!... a dvě klobásy k tomu, to je mi víc než jasný :DDDDDDDDD

Bye Bye ~

31. srpna 2011 v 19:01 | Mika |  DŮLEŽITÉ!!!
Ano, loučím se s vámi i s tímhle blogem :)
Víte, už delší dobu mám nějak chuť po vlastním blogu a tak jsem si jej založila. Mohla bych sice stíhat i tento, ale víte...chci mít prostě vlastní blog. Moc se Kuroi omlouvám, ale jinak to nejde. Blog jí přenechávám, bude o něj dobře postaráno, v to věřím. Tak zatím.
Doufám, že se uvidíme na mém dalším blogu :)


P.S.: Sbečka už nepřijímám, ale když by někdo chtěl, ráda si ho přidám do mých oblíbených stránek :)

2 hlášky

28. srpna 2011 v 9:55 | Kuroi |  Kouzelná rubrika "ÚSMĚVŮ"
to přijdete takhle jednou domů z akce u jednoho kamaráda a ohglašujete se svojí NE-TAK-ÚPLNĚ-SPÍCÍ máti.
Já: už su doma.
Mama: hm
já: tak se podívej na hodiny, pak mi zase nebudeš věřit, že sem přišla včas.
Mama: jo furt. Pěž popojet s favoritem, do garáže chce vjet jakejsi kamion.
Ráno
Mama: už sem ti několikrát říkala, že jakmile přijdeš domů, tak mě vzbudíš a ohlásíš se mi!
Já: šak sem s tebou mluvila.
Mama: COŽE? A CO SEM ŘÍKALA?!


Tata: tak co, jaký to včera bylo?
Já: v klidu.
5-ti letý brácha: A prcalas?????
Mama a tata: *výbuch smíchu*
Já: *myslí si, že se octla všude možně, jen ne doma*
PS: ještě tak aby věděl, co to znamená...

PARÁDA!!! :///

27. srpna 2011 v 19:19 | Kuroi |  Kuroina kronika života
dneska ráno jsem se vzbudila jen díky tomu, že se mnou clumal brácha a křičel "hoří! hořííííí!". Věřte mi, že v tu ránu jsem byla probuzená raz dva. Hořela stodola jedné firmy, kde byla navožená sláma. A co z toho plyne????
1. Máme vyuzenej barák, protože ta stodola vlastně není 200 metrů od nás!!!!!
2. Zebrali nám vodu z Plaviska, hajzlíci...
3. Nemohly jsme být v Bike parku, jelikož to tam bylo totálně začouzený
4. Nemáme po čem skákat!!!
5. Zrušily se koňské závody (parkur)!!
MOOOOC PĚKNÝ, OPRAVDU.

Bye~

27. srpna 2011 v 16:13 | Mika |  Audio Video
Bye~ Heechul :)

Včera...mazec největší

24. srpna 2011 v 11:18 | Kuroi |  Kuroina kronika života
:D já vám to prostě musím napsat :D
Včera jsem si krásně přivydělala úplně bez námahy nějaký ten litřék. To ale není zdaleka to nejlepší. Včera jsem měla poprvé jointa (já to věčinou nabíjím do skleněnky)... ale ne tak ledajakýho, aji s veeeelice dobrým tabákem, takže to byl úplně luxus. No ale to už hodně předbíhám. Včera dojela (konečně!) moje hodně dobrá kamarádka Marina. První samozdřejmě co bylo, tak mě zasypala tunou zážitků z fesťáků. To je tak když má někdo devatenáct, jede do černé hory na festival Sonica, pěkně si usne na pláži (2x!) a spálí si zadek. Potom se tam úplně natripovaná rozejde se svým úplně natripovaným týpkem, který je o deset let starší než ona, ale do ted spolu furt bydlí. No a pak si to naštráduje zpátky do České republiky a hned jak je za hranicema volá svojí kamarádce (mě). Mimochodem o půl jedné ráno!!!!! No a hned, ještě v to stejný ráno vyráží v pět hodin do Moravské třebové na Podpáru, kde sbalí hned dva borce naráz. jednoho málem poblila, a druhýho už tam zná z loňska... ale oba na nu jaksi furt myslí. A ke všemu jí za darmo zaháčkujou dredy. Marino... ZABIJU TĚ! No ale zpět ke včerejšku. POtom jsme jeli do města. Samozdřejmě kvůli klukům, kteřá nám dali seznam věcí co jim máme koupit. Bylo tam: rum, cocacola, celý pakl frisca a papírky na blanta. No pak z Máři vypadlo, že má doma pár gramů "okrasné-odrůdy-rajčat" a tak jsme neváhali a šli za hřbitov. Pěkně jsme se usadili a než nás stihli sežrat komáři, měli jsme ubalený pěkný tři brčka. přisypala do toho i ten tabák, takže to chutnalo trochu zvláštně, ale luxusně. Potom jsme si lehli na asfalt a dívali jsme se na hvězdy. Objevili jsme souhvězdí banánu a opět jsme uviděli souhvězdí Velkého kotle (to jsme našli v tu noc, kdy jsem s blážou ležela večer pod májkou). A PAK jsem začali hrát hvězdný války :D vypadalo to asi takto:
Blaža: Já su ten malej zelenej zmrd!
Já: chlámačka
Marina: chlámačka
Škrpi: chlámačka
Marina: jojo a já jedu vesmírnou lodí! a musím ujet tomu zelenýmu zmrdovi!!
Bláža: nene počkej! Já su s tebou
Marina: co si?
Bláža: spolujezdec! Protože ty máš z nás jediná řidičák.
Já: chlámačka
Škrpi: ... nevim co se s ním dělo, asi usl :D
Bláža: hele! Letadlo! Ono nám ruší hru! Já se otočím, a až se otočím zpátky, tak tam nebude!.......furt je tam, hajzl! Tak ještě jednou........ a zas je tam! Vydadni ty šmejde! rušíš nám hru!
Já: dívám se na mobil, kolik je hodin
Bláža: hele! to svítí víc jak můj světelný meč!

xD jo. přesně tak to bylo :D. No každopádně jsem šla ještě zkouřená domů a nemohla jsem za boha usnout! Ti komáři sou snad všude! Tákže jsem usla nějak před pátou hodinou ráno... pěkný ne?

Happy Birthday, Key ;)

23. srpna 2011 v 15:00 | Mika
Všechno Nejlepší, Key ;)

Tohle zlato má 20 let :)

Key :)

Heechul Funny ^_~

23. srpna 2011 v 12:17 | Mika |  Audio Video
Lidičky, já nemůžu z toho, co tam provádí s tou kozou :D
U toho videa chytám úplný záchvaty smíchu :D


Tajemství

22. srpna 2011 v 11:58 | Kuroi |  Recenze na filmy a doramy
Právě teď jsem se dodívala na film Tajemství a opravdu bych si neodpustila, kdybych vám sem nenapsala o tomhle filmu, který vám opravdu změní život.
Jak jsem se o tomhle filmu dozvěděla: Jednou, když jsme v bike parku grilovali, tak jsem si všimla, že se Zao tak trochu divně chová a ptala jsem se ho, co mu je. A on mi na to opdověděl, ať se podívám na film Tajemství. Prý mi to změní život. To samé mi říkal i druhý kamarád, kterého nebudu jmenovat.

Teď si asi říkáte, jak mi sakra může nějaký film změnit život? Je to blbost! Ne! Není. Pokud to vydržíte necelé 2 hodiny se dívat na tento film a brát ho vážně, opravdu vás to změní. Teď otázka, jestli se chcete změnit, že? Já jsem se na Tajemství dívala jen ze zvědavosti. Při prvních 15ti minutách jsem si říkala, že je to pěkně nudný, ale teprve potom jsem se nad tím začala zamýšlet a uvědomila jsem si, že je to pravda.

Tajemství je ke stáhnutí ZDE

vřele doporučuju. Zamyslete se nad svým životem a udělejte si ho ještě lepší. Jak říkají v tom filmu, jediné, co musíte dělat, je JEDNAT! když vás něco někam vnitřně táhne, JEDNEJTE! Asi jsem z toho filmu opravdu zešílela :D

Cestou necestou

21. srpna 2011 v 13:39 | Kuroi |  Kuroina kronika života
Nyáááá *protahuje se*. Taky bych sem něco mohla napsat, že? Nu dobrá, přemluvili jsme mě :D

Včera byl velice, ale opravdu VELICE kruťácký den xD.
Ráno jsem byla s tatou v dílně a rozmontovávala jsem startéry. Jo poslední dobou mě jaksi začaly bavit špinavé práce. Sice se potom umývám tak půl hodiny, ale mě to OPRAVDU baví. Touto prací jsem tak zabila 3 hodinky. Poté jsem šla za klukama do bike parku. Hned vedle přes potok máme rybník a zrovna včera se tam pořádaly rybářské závody (v tom skaštickém plyvátku... jak směšné) xD. Každý se na nás furt díval a tak sme se naštvali, jeli jsme k blážovi dom, nabrali na dvoukolák pár jakýchsi pár dřevnatých rostinek co strašně rychle rostou a potom to má jakýsi lusky a nasázeli jsme to podél potoka... takový živý plot :D. Sice jsme byli za blbce, že tam sadíme rostlinky, ale aspon máme soukromí. no ne? Pak už jsme neměli co dělat a tak jsme jeli na hřiště se podívat na fotbal, kde zrovna přijížděli policajti. a ted si představte: 14ti letá holka bez helmy na crossovým kole, který je rádo že vůbec brzdí, 16-ti letý borec bez helmy na libertě, 17-ti letý borec na freeridovi samozdřejmě bez helmy a 13-ti letý borec na freeridovi. Ten měl ale helmu. No nebyl by to bláža, kdyby je nejel provokovat a tak si to pěkně štrádoval po asfaltce na zadním kole a vždycky tak 7 metrů před nimi to položil, otočil se a jel zpátky a takto je provokoval do té doby, než konečně odjeli :D. Asi měli po službě...
Když skončil fotbal (když jsme prohráli 1:2), jeli jsme na zastávku a přemýšleli jsme, kam bysme to mohli tak vyrazit. Pak zao přišel s parádním nápadem, že pojedeme na Moštěnku (tak kilometr vzdálená říčka). Tak jsme jeli. Šineme si to pěkně rychle poprostřed silnice, zastavíme na mostě, nacpeme se mirabelkama a jdeme očíhnout les, který lemoval silnici (teda jestli silnice není pro tuto cestu moc honosný název). A tím to všechno začalo... jeli jsme lesem po takových menších panelkách, se kterých byla vytvořena cesta, kolem nás dvě prdele kopřiv, ale mi si to šineme plnou rychlostí vpřed. Upřímě řečeno jsem byla naklepaná jak řízek, protože moje kolo na to nebylo stavěný :D. tato cesta vedla přímo do břestu. A tak že si tam zajdeme. To jsme ale nevěděli, že ke konci cesty už žádné panelky nebyly, ale bylo tam jen pořádné blato. Takže jsme se v něm pěkně vyváleli jak čuníci. Potom jsme se dostali k takovému plotu a vedle něho byl takový lesíček, který tvořili dvoumetrovné kopřivy, kterými jsme měli projít... takže jsme zničili plot a střihli jsme to přes něčí zahradu. A tam už byla potom pohodová cestička. V Břestě jsme potkali tolik známích lidí (já tam chodím do školy), jenom tu Mika-chan jsem tam nezahlídla!!! Pak nás napadlo, že bychom se mohli projet po zavřené silnici, která je právě v rekonstrukci, která vede do Hulína (ano, ten název opravdu odpovídá tomu, co se tam dělá). Pěkně jsme si projeli Hulínem, zastavili jse se na takovém plácku, kde byla nedávno nějaký zábava a zůstalo tam po té oslavě pět piv. Tak jsme každý jedno vzali a snažili jsme se jím opít ryby, co jsou v rybníčku, který byl přímo vedle posezení. A JELI JSME ZPÁTKY. Já s blážou jsme si to šupali přímo uprostřed silnice (jako vždycky), takže jsme se minutu co minutu setkávali s vražednými pohledy řidičů. Za chvíli jsme ve skašticích. Stavili jsme se pro klíče od staré hospody, protože máme v plánu tam dneska jít a trochu se ehm.. odvázat? :D a pak jsem se rozjeli domů (to už bylo nějakých devět hodin večer). KÁSNĚ STRÁVENÁ SOBOTA...a co teprv dnešek :D jak to tak vidím tak zítra budu úplně zabitá *klaní se bohu marihuany* :DDD s přáním hezkého dne.. ZDAR! :D

Kawaiii! ^^

20. srpna 2011 v 19:12 | Mika |  RUBISH, aneb co se jinam nevlezlo
Konečně máme nový dess :D, ale to jen díky Lulí! Nastavila nám ho a musím říct, že je opravdu úžasný! :)

MOCKRÁT DĚKUJEME :)

Tyler (Rose's Dead Brother)

Od Yuriko

18. srpna 2011 v 15:32 | Mika |  Pro nás
Děkujeme moc, je naprosto boží! :D ^^

Pro Yuriko-san

17. srpna 2011 v 21:57 | Mika |  Pro vás
Další SB je na světě :)

Vtip dne xD

11. srpna 2011 v 16:24 | Kuroi
Tak z tohodle vtipu jsem chcala magi v kostkách xDD

‎"Mamí? Můžu si vzít minisukni?"
"NE!"
"Mamí? A můžu si vzít krajkový prádlo?"
"Ne"
"Mamí? Můžu si namalovat oči?"
"Ne"
"Ale mami... Vždyť je mi 17!"
"Řekla sem ne Justine!"

Smile :)

11. srpna 2011 v 14:25 | Mika |  Audio Video
PŘEDNASTAVENO
Výrazy těch dvou chlápků, což jsou v tom seriálu učitelé, pochopíte jen když se podíváte na Dream High. Sam Dongovi se totiž stane něco s čím by nemusel moct zpívat, ale dokáže to. Co se mu stalo se dozvíte, když se podíváte na ten seriál :D ;)

Naruto fan komix - Sexuální výchova xD

11. srpna 2011 v 13:30 | Kuroi |  Kouzelná rubrika "ÚSMĚVŮ"
to sem prostě nemůžu nedat :-D *ještě teď se směje*

http://fc10.deviantart.com/fs14/f/2007/061/5/8/If_Kakashi_Taught_Sex_Ed____by_MSkyDragons.jpg

Dneska... BOURAČKÁÁÁÁ

10. srpna 2011 v 20:40 | Kuroi |  Kuroina kronika života
Neee. Dělám si srandu. Dalo by se tomu říct "měžné šťouchnutí do nárazníku" xDDD
No... tákže, chystám se vám říct jednu povedenou hlášku... ono jich bylo i víc, ale vy byste je nepochopili, protože jste úplně hloupoučcí * nasazuje tón matky devíti koťat*. Samozdřejmě s tou hloupostí jsem to nemyslela vážně :D. No tááákže jsem já a Marina (a je to tu zas... Já a Marina.. té holky co si říká mužný chlapák se snad nikdy nezbavím.....) jsme tak trošku š'touhly do takovýho PĚKNÝÝÝHO ♥_♥ týpka. Sepsali sme to a on nám tak tak pěkně radila a bla bla bla. Ke vší smůle byla Marinina máti zrovna ve městě a jen tak náhodou nás tam zahlídla.... věřte mi, že tolik "dobrých rad" najednou jste ještě jakživ neslyšeli. Jak bylo všechno vyřešíno, vzali sme drahocenou mamku a jeli domů (s poškrábaným zadním nárazníkem....) a její máti se tak rozplývala že našla Máři ženicha ...
Máti: No kdyby mě požádal o tvou ruku, to bych snad aji řekla...
Marina: *nenechá ji domluvit* pořádej si radši o nohu! Tam je víc masa!
Já: totáááální výtelm
No nakonec všechno dobře dopadlo. Marina získala jeho číslo, takže se chystá pozvat ho na Beera (pivo... vysvětlivka pro ty hloupoučké xD). Samozdřejmě, pomineme.li, že marina už má 29-ti letýho borca v Brně, všechno je v naprostém pořádku.- mějte se pěkně lidičky!!!

I will love you, my boy! ^-~

10. srpna 2011 v 13:39 | Mika |  Audio Video
PŘEDNASTAVENO
Té písničky se nemůžu zbavit! :D Hraje mi v hlavě, kamkoliv jdu ;) ^^

You've Fallen For Me

10. srpna 2011 v 13:04 | Mika |  Audio Video
PŘEDNASTAVENO
Tahle písnička je totálně boží! Co jiného by taky člověk čekal od takového kluka! :) ^○^

My Girl

9. srpna 2011 v 18:00 | Mika |  Recenze na filmy a doramy
PŘEDNASTAVENO
Tuhle doramu jsem shlédla a došla jsem k závěru, že je určitě hodna toho, aby člověk napsal recenzi, ikdyž mě moc neuchvátila :)