Duben 2011

Povídka pro kámošku

29. dubna 2011 v 20:19 | Mika |  MJednorázovky
Tuhle povídku po mě chtěla kámoška, tak vám jim sem dám :)

38M.dessign

29. dubna 2011 v 11:30 | Mika |  Když blog změní image...
Vidíte! Celé dva týdny jsem vydržela bez toho, abych měnila dessign! Jsem na sebe docela pyšná :D a taky jsem se rozhodla, že pokud budu měnit dessigny já, každý tu bude dva týdny, takže by tu měli být dva v měsíci :D

Te Amo, Korea! :*

26. dubna 2011 v 21:47 | Mika |  Audio Video
Nadpis mluví za vše, prosím pod perex :)

Legenda

26. dubna 2011 v 21:33
Tááák a máme tu další dílek. nějak jsem se do té povídky zabrala, tak jsem to napsala během jediného dne xD

As Black and White

25. dubna 2011 v 21:56 | Mika |  As Black and White
Ještě než začnete číst, chtěla bych vám říct, že z té povídky nemám dobrý pocit a myslím si, že kdybych se víc snažila, podala bych lepší výkon :( I tak ale doufám, že se vám bude líbit :)
Pár: Heechul/Hankyung


Prolomená pečeť

25. dubna 2011 v 12:46 | Kuroi
Píše se rok 2083 a já právě hledám našeho hlavního hrdinu. Je velice těžké ho najít. Hledám ho už čtyři dny po celém světě - teda po tom, co z něj zbylo - a pořád ho tu nikde nevidím. Kdo by taky mohl spatřit mladého kluka na mapě světa, viďte? Ale on je výjimečný. Jeho život je jedno velké tajemství. Vyniká mezi ostatními, ale jen málokdo si to uvědomuje. Víte, mám speciální mapu světa. Je to vlastně takový můj vynález a pomocí této mapy ho mohu lokalizovat. Ale od té doby, co se Měsíc odchýlil z dráhy (tím mimochodem zahynuli všichni vlkodlaci na zemi… ale to už hodně předbíhám) a narazil do Venuše a ta zase do Země (vlastně to vypadalo jako jeden obrovský kulečník), všechny planety ve Sluneční soustavě se zformulovaly do jedné, obrovské planety, která nabyla tvar kosti. Začala nová etapa života. Lidé konečně poznali, že nejsou jediní ve vesmíru a byli nuceni se podřídit silnějším bytostem. Tím byli samozřejmě upíři a lykani, kteří žili na jiných planetách. Je toho ještě spousta, co se za těch 72 let změnilo, ale už vám nebudu motat hlavy. Radši ho zkusím naj...
"Tati?" vykoukla ode dveří mojí pracovny má dcera Hermína.
"Ano zlatíčko?"
"Co děláš?" sedla si na okraj stolu, kde jsem měl rozloženou mapu.
"Hledám hlavního hrdinu."
"A to máš pro to rozsvícenou jen lampičku? Máš tu strašně šero. Proč si neodtáhneš žaluzie?" Kárala mě.
"Mně to takhle vyhovuje."
"Aha. A kdo to má být. Ten "hlavní hrdina" ?"
"Nevím. Neznám ho, ale z nějakého důvodu jsem byl nucen mu vstoupit do života. A on to ještě neví. Není to obyčejný chlapec, víš? Má zvláštní sílu. Vlastně žije jenom proto, aby splnil svůj životní úkol…"
"O kterém nemá ani páru, co?" dokončila mou větu a já jen přikývl.
"Ovšem problém je v tom, že ho nemůžu najít." Povzdechl jsem si a podrbal se na mých prošedlých vousech. V tom se Hermínin prstíček dotkl jednoho místa na mapě a prohlásila: "Cha chá! Mám ho. Právě teď se nachází v malém městečku Guneckie. Zrovna krade pekařovi bochník chleba." Uculila se, spokojená nad svým výkonem.

"Výborně děvče, výborně." Roztřepatil jsem jí vlasy a pozoroval hlavního hrdinu, kterému jsem se chystal změnit jeho život od základů. Nevypadal tak mladě, jak jsem si myslel. Mohl mít takových devatenáct let. Vlasy měl stříbrné barvy s rudým pramínkem vedle pravého ucha. Měl je krátké a docela dost husté. Vypadal docela dobře. Jeho vysoká, hubená a taky až nepřirozeně ohebná postava nebudila nijak zvlášť velký dojem. Sice by mohla, kdyby nosil něco jiného než černý uplý nátělník, maskáčové třičtvrťáky a černou bundu, ale myslím, že nechce, aby se o něm moc vědělo. No bude to vskutku zajímavé."Chyťte ho!" volal naštvaný hlas pekaře. Sakra! Že já tam vůbec lezl! Utíkal jsem, co mi síly stačily, ale pekařovi synové byli rychlejší. Opravdu nevím jak to dělají. Chytli mě za paže a bouchli se mnou o zeď. V tom se mi zatmělo před očima. Probudila mě až ostrá rána, která mi projela přes bok. Chtěl jsem se ohnat po tom zlotřilci, co mě bouchl, ale nemohl jsem. Byl jsem přivázaný k nějakému dřevěnemu sloupu. Jakýsi statný muž stál přede mnou a zvedl mi bradu.
"Kdo jsi, odkud jsi a co tu chceš?" zeptal se mě rázně. Jen jsem se ušklíbl. Jeho reakce na sebe nenechala dlouho čekat.
"jsem ti snad pro smích?!" Opět jsem mlčel.
"jsi člověk nebo jiná bytost?"
"Hádej." Odsekl jsem. Hned na to mi přiletěla další rána. Obličej se mi trochu zkřivil bolestí, ale snažil jsem se nedát to najevo. "ještě jednou mě uhoď a zabiju tě." Procedil jsem skrz zuby. Se mnou si přece nikdo nebude hrát!
"Jsi člověk? Jak se jmenuješ?" zmírnil tón.
"Jsem člověk a jmenuji se Sien." Řekl jsem prostě. Samozdřejmě jsem mu lhal. Opravdu nechci vidět jeho reakci, kdyby zjistil, že jsem vlkodlak z prokletého rodu.
"Co tu chceš?"
"Sehnat jídlo a pak se vytratit."
"Jsi tulák?"
"Jsi snad hlídač, že mě tak zpovídáš?" (hlídač hlídá podstatu města - nějaký klenot, co tomu městu nebo vesnici dává hodnotu. Hlídač má v tomto městě největší moc.)
"Ne. Jsem jeho syn." Pousmál se.
"Jo tak to tvůj táta má tak dvě stě padesát let." ušklíbl jsem se.
"Neštvi mě!" přitiskl mi dlaň ke krku.
"Tak mě pusť!" křikl jsem. Muž se zvědavě rozhlédl kolem dokola a najednou se mi ruce i nohy uvolnily.
"Tak si běž a už se nevracej, nebo si to pěkně odnesu." mávl rukou směrem pryč a pozoroval, jestli nás nikdo nevidí.
"Díky." Řekl jsem a zmizel v houští. Běžela jsem lesem necelou půl hodinu, když jsem zaslechla něčí křik. Rvalo mi to uši. Odjakživa jsem byla zvědavý jak fretka, tak jsem se vydal za křikem. Došel jsem až na mýtinku, která byla kompletně pokrytá krví. Bylo mi hned jasné, že je tu někde vlkodlak. Za mnou se ozvalo ostré vrčení a já se otočil. Spatřil jsem žluté oči, lesknoucí se ve tmě a ostré zuby. Lykan vystoupil z temnoty lesa a zobrazil se mi ve své celé kráse. Nepřestával vrčet, což mě trošku znepokojilo. Natáhl jsem k němu ruku. Zarazil se. Sedl si a upřel na mě svůj pohled. Přiblížila jsem se k němu a pohladila ho po srsti. Cukl sebou.
"Klid." Zašeptal jsem skoro neslyšně. Poslední co jsem chtěl, bylo, aby mi tento nádherný tvor utekl. Nikdy jsem si vlkodlaky takto neprohlížel, ale tento byl jiný. Srst měl tmavě černou. V měsíčním svitu se mu zbarvovala do temně modré. Jeho vypracované svaly mě přiváděly skoro až k šílenství. Najednou se začal měnit. Za pár sekund přede mnou stál KLUK v roztrhaných kalhotách, asi tak stejně starý jako já. Fakt jsem čekal nějakou pěknou holku, a ne pěknýho kluka.
"Ty se mě nebojíš?" zeptal se zmateně.
"Ne. Měl bych?" zakroutil jsem nechápavě hlavou.
"Tak to jsi první člověk, který se mě nebojí." Usmál se.
"Ale já nejsem člověk." pokusil jsem se ušklíbnout, ale z toho, jak mě pořád hypnotizoval pohledem jsem se zmohl akorát na to, abych vypadal, že jsem dostal křeč do obličeje.
"Poslyš, co vlastně tady tak pozdě večer děláš?" zkrabatil čelo.
"Jdu domů."
"Aha. A já si myslel, že jsi tulák."
"To si myslí každý." Mávl jsem rukou a otočil se k němu zády. Už jsem odcházel, když jsem uslyšel jeho povzdych. Otočil jsem se zpátky a chtěl jsem mu říct, vlastně ani nevím co, a už byl pryč. Rozběhl jsem se z kopce. Chtěl jsem být co nejdříve doma. S takovou rychlostí jsem tam mohl dorazit za nějakých pět minut. Najednou se mi ozvala ostrá bolest na paži a já upadl do temnoty.

Thank you, school! 2

25. dubna 2011 v 0:35 | Mika |  TYS
Tady je aspoň vidět, co dělám, když se mi nechce spát. Konečně jsem napsala pokračování a doufám, že se vám bude líbit :)
Ještě nejdřív mi promiňte za ty vulgární výrazy na začátku :)

Název kapitoly: Po střední a ještě dál :)

As Black and White - Trailer

22. dubna 2011 v 20:02 | Mika |  As Black and White
Lidičky! Podařilo se mi udělat mé první video k povídce! Jmenuje se As Black and White a ještě ji nemám dopsanou! Zabijete mě, já vím :D, ale pokusím se ji co nejdřívě dopsat ;)
Ještě varování: tohle je moje první video a tak prosím berte ohledy i na mou angličtinu a na trapnost tohoto videa :D xD

song...

22. dubna 2011 v 11:27 | Kuroi |  Audio Video
xD jo tak na tenhle song sem narazila čirou náhodou, když jsem hledala jednu písničku od Doktorů z Hor xD (mimohcodem sem ju nenašla tak si ju zase budu muset vysomrovat od kluků xD).


Zamilovaná :* :D

21. dubna 2011 v 20:18 | Mika |  Audio Video
A vsadím se, že jste úplně vedle a myslíte si, že jsem se zamilovala! Ano, zamilovala, ale do písničky :P

Happy Birtday, Zhou Mi :)

20. dubna 2011 v 13:39 | Mika
S denním zpožděním přeji vše nejlepší, Zhou Mi!! :)))SMYSLUPLNÝ ROZHOVOR XD

19. dubna 2011 v 21:22 | KUROI + PLACHŤÁK |  RUBISH, aneb co se jinam nevlezlo
PONAUČENÍ, CO SE STANE, KDYÝ SE NORMÁLNÁ ČLOVĚK(ČILI JÁ) POTKÁ S DALŠÍM NORMÁLNÍM ČLOVĚKEM (KÁMOŠKOU)
PS: ČERVENĚ KÁMOŠKA, ČERNĚ JÁ

Super Nova - Shining☆star

16. dubna 2011 v 21:43 | Mika |  Audio Video
Tuhle píšničku jsem našla zde a hned jsem se do ní zamilovala! A jak řekla Luella, ten uchýlackej taneček je nej! :D ;)

Monochrome factor

16. dubna 2011 v 9:36 | Kuroi |  RUBISH, aneb co se jinam nevlezlo
Jooo lidičky já sem se asi (URČITĚĚĚĚĚ!) zbláznila do jednoho anime.... ano ano typujete správně! Je to MONOCHROME FACTOR!!!!
tak vám sem hodím nějaký videjka ok??? xD
fááájn uznávám že ta "hudba" je k tomu příšerná xDDD ale tak co už


Tááák, jsem v háji xDDDD

15. dubna 2011 v 21:25 | Mika |  RUBISH, aneb co se jinam nevlezlo
Takže, jsem v háji, protože až do středy nemůžu na počítač, ale dneska se mi povedlo přemluvit mamku, abych na něj mohla. Takže, chci vám říct, co za šílený plán se chystám udělat :D

37M.dessign

13. dubna 2011 v 8:54 | Mika |  Když blog změní image...
Já říkala, že jsem na něm totálně zavislá a taky se tím hájím nebo jsem s ním udělala další dess :P ! Mně se teda libí a hodlám ho tu nechat aspoň dva týdny, to slibuji! :D ;)

Korea leads! :)

12. dubna 2011 v 17:12 | Mika |  Audio Video
Po tak dlouhé době jsem aspoň přidám nějaká videa. Nic jiného ode mě ale asi nečekejte. Moc se omlouvám, ale mám se na zítřek naučit nějak osm stránek do dějepisu a to mi potrvá trošku déle, než bych chtěla :( :// . Ale i přesto doufám, že si videa užijete :)))

Zabiju, rozčtvrtím a potom zase složím dohromady xD ;P

8. dubna 2011 v 23:17 | Mika |  Audio Video
Já ji zastřelím! Jak to ta holka mohla udělat? Ukrást zrovna MU první polibek??? Já ji fakt přizabiju!!!! :DDD

Happy Birthday, Jonghyun

8. dubna 2011 v 15:00 | Mika
Jak již zní nadpis, Vše nejlepší, Jonghyun ;)

Má krásných 21 let :)

Jonghyun :)