Leden 2011

Příchod

21. ledna 2011 v 14:56
Stála jsem před budovou střední školy a v hlavě si mi honily matčiny poznámky a varování.
"Jestli bude s tebou zase nějaký problém, tak tady končíš! Vystěhuješ se z našeho domu, najdeš si práci a budeš makat! Myslíš si že život je jen sladká pohádka a že si můžeš dělat co chceš?! Tak to teda ne! Uvědom si konečně, co děláš!"
Tohle je má poslední šance, to mi bylo až nad míru jasné. Dvacátá škola za půl roku. Myslím, že mám osobní rekord. Byla to honosná starobylá budova a hrdě nesla název: Akademie Espesyal. Pousmála jsem se a vstoupila na pozemek školy. Ani nevím proč, ale oddychla jsem si. Jako kdybych čekala, když vkročím do areálu této školy, exploduje! Ach můj bože! Začíná mi z toho hrabat. Musím uznat, že se tu cítím dobře. Moc dobře. Na této akademii je něco zvláštního. A určitě to není tím, že se na budovu školy nemůže dostat jediný sluneční paprsek skrz mohutné listnaté stromy. Dokonce uprostřed zahrady byly vysázené rudé růže. Na nově natřených lavičkách seděly dívky v minisukních. V kabelkách měli čivavy a právě probírali kluky. Teda aspoň myslím. Na druhém konci zahrady seděli kluci, a probírali sporty. Konečně jsem přišla před dveře školy. Uvnitř bylo temno. Na chodbách svítilo pár slabých lampiček. Toto místo bylo opravdu divné, ale líbilo se mi tu. Šla jsem prostornou chodbou akademie a vychutnávala si ten pocit být konečně sama a v bezpečí. Jako kdyby mě tato budova vzala pod ochranná křídla. Došla jsem až do prvního patra, když jsem zaslechla dva hlasy. Ozývali se zrovna z místnosti biologie, jak je na dveřích psáno. Zastavila jsem se a poslouchala jejich rozhovor. Byl tam nějaký chlapec s dívkou.
"Slyšela jsem, že včera zmizelo další dítě." řekla holka.
"Jo. Taky jsem se o tom  dozvěděl. Prý ji našli rozčtvrcenou v rybníce."
"Ano. Asi už vím, kdo skončí stejně jako to nebohé dítě." řekla dívka. Tak tohle mě opravdu hodně zajímá. Pokud zůstanu tiše, můžu se dozvědět víc.
"Myslíš tu holku, co poslouchá za dveřmi?" zeptal se kluk.
"Beztak." zasmála se. V tu chvíli by se ve mně krve nedořezal. Dveře se otevřely a já spatřila ty dva. 
Usmívali se na mě jako andílci a vtáhli mě do dveří.
"Ty jsi tu nová co?" zeptal se mě kluk.
"J-jo." pípla jsem.
"Škoda, že se jsi se neviděla. Ten tvůj výraz si budu nadosmrti pamatovat." smála se ta holka. Najednou se v celé škole rozsvítily světla a já si je mohla konečně prohlédnout. Dívka měla krátké vlasy černé barvy. Nosila čočky. Ale ne dioptrické. Takové ty s různými vzory. Včera jsem na ně na internetu narazila. Jedny pěkné jsem si dokonce i vybrala a objednala, ale neskutečně mě štvalo to, že to byly zrovna ty, co měla ona dívka na sobě. Kočičí oči. Měla pěknou hubenou postavu, dlouhé svalnaté nohy a značkové přiléhavé oblečení. Rozhodně nespatřila k těm husičkám, co seděli před školou, ani k těm vlezdoprdelkám, co jim klečely u nohou. Konečně někdo normální. Kluk měl zase blonďaté vlasy, hnědé oči a zářivý úsměv možná pro to, že měl krásně bílé zuby jako Lee z Naruta. Až na to, že Lee nemá tak výrazné špičáky. No co co. Sestra to anime zbožňuje. Byl krásný. Ďábelsky krásný. Byl také oblečený do značkového oblečení.
"Hm… ostatní se už uráčili dojít ze zahrady." pronesla ironicky dívka.
"Jejda. My jsme se vůbec nepředstavili. Já jsem Ruben a tohle je Sainy."
"To jsou zvláštní jména."
"No jo. Ostatní na to také narážejí. Já jsem Švéd a Sainy je Finka."
"Aha. No já jsem Doon Raqelová a nevím přesně, odkud pocházím." pousmála jsem se. 
"T-ty j-jsi.." ani to nestačili dopovědět a už se otevřely dveře a napochodovalo do nich dalších 22 žáků a s nimi se ozvalo ohlušující zvonění. Všichni usedli do lavic, jen já jsem nevěděla, kam si mám sednout. Do třídy vešel učitel a něčí ruka mě stáhla na židličku. Byla to Sainy. "Máme přece lavice pro tři ne?" pousmála se. Vyučování bylo nudné. Jako na každých školách. Normálně bych se sbalila a šla pryč, ale něco mě tady drželo...tedy pokud nepočítám Sainy, která se dívala na mobilu na horor. Nějak jsem to přežít už musela. Dnes jsme měli výjimečně jen pět vyučovacích hodin. Díky bohu! 
"Doon. chtěli bychom ti něco ukázat." řekl Ruben, když jsme šli směrem ke dveřím od školy. "Víš, chtěli bychom tě..." víc jsem neslyšela. Až moc jsem se soustředila na bolest v očích. Tak Kdo by řekl, že slunce dokáže vydávat tak oslnivé světlo. Zvláštní, ještě nikdy se mi nic podobného nestalo.
"Ááááááá!" klekla jsem si na kolena a držela se za oči. Bylo to, jako by vám někdo do oka píchl jehlu a zajížděl čím dál tím víc. Stručně řečeno, jako by vám někdo pitval oko.
"Doon" křikla Sainy, ale já ji od sebe odstrčila. Pomalu jsem otevírala oči, aby si zvykli na sluneční světlo. Už to tak moc nebolelo.
"D-Doon!" podíval se na mě se strachem Ruben. Teprve pak jsem si všimla, že jsem Sainy odhodila dobrých dvacet metrů. Ale co bylo na tom nejvíc zvláštní, vyhodila jsem ji na strom. 
"Doon ovládej se trochu!" křikla na mě s předstíranou naštvaností a jako opice slezla ze stromu. "Promiň. Já...moc se ti omlouvám. Nevím, co to do mě vjelo." omlouvala jsem se. Co se to se mnou děje? Chovám se jako srab! Ne to není ono. Chovám se divně. Tohle slovo mě pronásleduje už hodně dlouho. Ale ta síla! To pálení v očích! Něco se se mnou děje. A já chci vědět co! Sainy už přiběhla a vydali jsme se domů. Najednou se mi podlomily kolena a já spadla do něčích rukou a pomalu se ponořovala do nekonečné tmy.

Máti mojí kamarádky

18. ledna 2011 v 20:54 | Kuroi |  Když mozek začne fungovat
Moje kamarádka se jmenuje Marina a má vážně úžasnou matku xD

1. Kdysi jsem u nich spala a vykládali jsem si cosi o chrápání a Marinina máti prohlásila: No, já jsem kdysi tak chrápala, že mě to samotnou vzbudilo xDDD

2. měla za úkol vyfotit Marinu a její smečku (7 psů). Tak teda ukázali jsem jí tlačítko a když přišla ta chvíle, podívala se do čočky telefonu a řekl: Víš jistě že tam něco uvidím? xDDD

Hláška v tělocviku

18. ledna 2011 v 20:21 | Kuroi |  Když mozek začne fungovat
Tak mě dneska ruplo v bedně (a to teda pořádně). V tělocviku jsem se při vybíjené nudila tak jsem dělala mašinku a chodila jsem pořád okolo Miky.
Kuroi: tý dy dýdi dýýýýýýý, tá dy dýýýý
Mika:  co to má být? Tanec lesních včel?

k

29M.dessign

18. ledna 2011 v 20:04 | Mika |  Když blog změní image...
Kuroi mě požádala, ať změním dess, tak jsem ho udělala a je na něm má oblíbená skupina Shinee ;) , oni jsou nepřekonatelní :)

Název: They are Stars
Spokojenost: Mika : 540%
Kuroi: 500%

Náhled:

3.kolo !!!!!

17. ledna 2011 v 15:48 | Mika |  RUBISH, aneb co se jinam nevlezlo
Já se dostala do třetího kola, supééééér ;)))))

Hlásněte pro mě prosím ;))))) s Narutem vám budeme strašně vděční ;)

Hlasujte TADY ;)


Hledání healera

16. ledna 2011 v 11:31
x
d
g
g
g
g


U-Kiss

15. ledna 2011 v 20:54 | Mika |  Audio Video
Lidičky, tahle písnička mě naprosto uchvátila, ale poslechla jsem si ji jen díky Kevinovi, od kterého jsem si zase poslechla písničku My Girl (je anglicky). Obě jsou naprosto perfektní!!!!


Shinee ♥

12. ledna 2011 v 13:50 | Mika |  Svaté obrázky internetu
Našla jsem takové dvě "sady" obrázků, moc se mi líbí ;)


2.Kolo!!! ;)

10. ledna 2011 v 16:56 | Mika |  RUBISH, aneb co se jinam nevlezlo
Lidičky, já postoupila, juchů *raduje se jak malý dítě* ;)
Chci vás proto poprosit, aby jste pro mě zase hlasovali ZDE!!! ;)))))))))))
Díky mooooooooc

cool naruto

Kpop cz ;)

8. ledna 2011 v 16:40 | Mika |  Audio Video
Tohle není můj překlad, ok? Ale užijte si to ;)


I ♥

8. ledna 2011 v 16:00 | Mika |  Audio Video
Do téhle písničky jsem se zamilovala, je parádní ;)


KDess - 28

8. ledna 2011 v 15:58 Když blog změní image...
Název: Ryuka´s colours
Spokojenost: Kuroi: 400%
                      Mika:  300%


Náhled: 
dess

Seznámení

8. ledna 2011 v 10:11
x
x
x

Síla mocných - pozastaveno

7. ledna 2011 v 18:32
Příběh vypráví o Zerovi Kiryuu, který studuje na akademii. jeho milostný život je skoro až nepochopitelný. jednou mu ale do života vstoupí nový žák na akademii. V Zerově životě to znamená nečekaný zvrat.
sila mocnych1.díl- ZDE
2.díl- ZDE
3.díl- ZDE
4.díl- ZDE
5.díl- ZDE

Síla mocných - 5

7. ledna 2011 v 18:13
Na školu konečně přijíždí očekávaný nový student. Bude mít společný pokoj se Zerem, ale chudák netuší, jaké ho ráno čeká překvapení.

Forever in my heart! ;)

6. ledna 2011 v 19:02 | Mika |  Svaté obrázky internetu
Měla jsem hrací náladu ;) xD


Dokonalost sama!

5. ledna 2011 v 19:41 | Mika |  Svaté obrázky internetu
Varováni: YAOI *w* ;P


HLÁSEK PROSÍM!!! ;)

3. ledna 2011 v 16:40 | Mika |  RUBISH, aneb co se jinam nevlezlo
Lidičky, prosím vás, jsem TADY v prvním kole Soutěže O Nejlepší Anime Postavu, s Narutem Uzumakim, hlásnete pro mě, prosím???? *psí očka*

Arigato, Minna-san ;)


Konec

2. ledna 2011 v 16:48
Tak tu máme další dílek Shubadakka. Myslím, že mě někdo z vás za tuhleto kapitlku přetáhne bejsbolkou, rozčtvrtí a pošle mé statky do všech koutů světa a tam je ještě nechá spálit a popel vyhodí z letadla nad oceánem a...to už by asi stačilo :-D já vím šibe mi ale co už xD Jo musím jenom dotat, že tento díleček bude krátký. Neptejte se mě proč, ale buďte si jistí, že mám pro to důvod.

Rambo v podobě upíra

1. ledna 2011 v 23:17
Tak sem přidávám další kapitolku Kaliga a Luxe. Nevím jestli s touto kapitolovkou náhodou nemám zkončit. Sice s tím mám své plány, ale nelíbí se mi to. Tzn: záleží na vás jestli budete chtít pokračování.